Канадський експерт проконсультувала тернопільських поліціянтів

16 Березня 2017 09:59

Безпеку поліцейських та шляхи її удосконалення обговорювали  очільник тернопільської поліції Олександр Богомол та представники канадської місії в Україні. Зустріч відбулася в Головному управлінні Нацполіції області.

Заступник начальника Канадської поліції-старший радник з навчальних програм Джері Керр розповіла, що основною метою візиту закордонних гостей в Україну є забезпечення благоустрою українських працівників поліції та покращення особистої безпеки кожного з правоохоронців.

Курси підготовки спеціальних інструкторів вже розпочали функціонувати у Львові. Іноземні спеціалісти навчають поліцейських як правильно та ефективно удосконалити безпеку працівника поліції, зменшити ризики під час затримання злочинців, патрулювання, тощо. Канадський  експерт зазначила, що подібні навчальні програми вже успішно пройшли канадські поліцейські, їх ефективність підтверджено. Радник з навчальних програм прагне, аби інструктори з безпеки працювали в кожному відділі чи відділені поліції, тому й проводить подібні зустрічі, цікавиться проблемами в роботі поліцейських, аби посприяти їх вирішенню.