На батьківщині борщівської сорочки почали вишивати карту, яка помандрує Україною

15 Липня 2017 12:03

Фото: 0352

На Борщівщині триває акція єднання “Україна моя вишивана”. Організаторами дійства стали народний майстер Ірина Харатін та майстер художньої вишивки Тетяна Дяківнич.

Давши початок такій оригінальній і, головне, – дуже потрібній у наш непростий час акції, організатори та просто небайдужі люди, які беруть участь у цьому дійстві, переслідують одну мету — об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання нашої батьківщини у любові до спільного генетичного коду нації.

Створена на білому полотні величезна карта України мандрує з домівки в домівку, від одних людей до інших. За цей час участь у масштабному проекті встигли взяти громадські активісти та учасники творчого об’єднання “La Skala”, дітлахи з Київщини та Тернопільщини, які відпочивають в місцевому оздоровчому комплексі “Збруч”, діячі культури Борщівщини та парафіяни УГКЦ Скали-Подільської.

Зокрема, 8 липня  відбулась молитва благословення й освячення вишиваної карти України.

Акція помандрує по всіх областях держави, де кожен охочий залишить свій слід в намірі єднання людей і соборності України.

Також організатори акції планують 15-16 липня взяти участь у всеукраїнській прощі до Зарваниці, щоб кожен охочий міг долучитись до створення цієї унікальної мапи.

Джерело: 0352