Дороги Тернопільщини розчищають цілодобово

8 Лютого 2017 11:18

 

«Для надання безпечного та безперебійного руху транспорту при складних погодних умовах, дорожня техніка працює цілодобово і практично без перепочинку. Основні напрямки залишаються відкритими для руху всіх видів транспортних засобів», – пояснює начальник Служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.
На замовлення обласної дорожньої служби для оперативного подолання наслідків негоди задіяно техніку підрядних організацій ДП «Тернопіьський облавтодор», ТзОВ «ТехноБудЦентр» та ТзОВ «АваксПроф». В ніч з 7 на 8 лютого на дорогах області працювало 156 одиниць техніки (піскорозкидачі, навантажувачі, автогрейдери, бульдозери, трактори Т-150 та з кутником) та більше 700 шляхових працівників. Останні виконують ручну посипку складних ділянок доріг (спуски, підйоми, круті повороти).
На фото та відео: ділянка дороги М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, так зване Доброводське перехрестя та дорога Тернопіль-Ланівці. В роботі бригади Тернопільської ДЕД, Збаразького та Лановецького райавтодорів.

В разі, якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі і вам потрібна допомога, у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.