Тернопільський університет потрапив до рейтингу кращих вишів України

20 Червня 2017 12:20

ТНТУ ім. І.Пулюя

Невдовзі в Україні стартує вступна кампанія. Основними критеріями, за якими абітурієнти обирають вищий навчальний заклад, є кваліфікація викладачів і якість навчання, міжнародне визнання і затребуваність випускників великими національними та міжнародними компаніями, а також — місце, яке посідає ВНЗ у рейтингу університетів.

Згідно зі щорічним рейтингом вишів «ТОП-200 Україна», цього року до першої десятки увійшли Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут імені Каразіна», Національний університет «Львівська політехніка» та Національний гірничий університет у місті Дніпро. Харківський університет опинився на 4 сходинці, обігнавши Львівську політехніку лише на одну позицію, гірничий університет – на шостому місці.

До півсотні найкращих ВНЗ увійшов Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, посівши 34 місце із 200 оцінених. Вартість денної форми навчання (технічна, економічна і гуманітарна освіта) у цьому виші стартує від 8190 грн, в той час як  у Харкові обійдеться від 13 тисяч гривень на рік (на технічних  спеціальностях), у Львові — від 9 тисяч. Вартість навчання у Дніпрі стартує від 10 тисяч гривень (диплом гуманітарія).

Найдорожче українським студентам обійдеться отримати диплом медика, на другому місці – юридична освіта.