Печери Тернопілля – найкращий бюджетний відпочинок для спекотних днів (маршрути, ціни, відео)

12 Серпня 2017 10:03

Фото з мережі інтернет

Тернопільщина пронизана глибокими кам’яними лабіринтами – гіпсовими печерами. Більшість із них  утворились мільйони років тому. Тоді, коли народжувались наші Карпати, повідомляють Факти.

Темрява, ідеально чисте повітря, різнобарвні кристали. Тернопільські печери за своєю красою й унікальністю не мають аналогів у всьому світі.

Не варто йти у гіпсове підземелля і без провідника. Довжина ходів 40 кілометрів.

Вхід до печери закритий. Екскурсія разом із спецодягом – 125 гривень.

Туристам у Млинках  пропонують декілька маршрутів. Є прості, які не потребують спеціальної фізпідготовки, та складні й тривалі.

А ще можна покататися на Козацьких гірках, здолати Тещин зуб, пролізти на колінах Тарганячі біги.  Зустрітися з кажанами.

Вертеба –  печера варта вашої уваги. Пересуватися в ній простіше та й знайти не складно. Орієнтир село Більче-Золоте. На в’їзді великий показник. 2 кілометри по не дуже приємній дорозі і ви біля однієї з найбільших в Європі гіпсової печери.

Ця печера – музей під землею. Знайдені тут керамічний посуд, знаряддя праці, і прикраси належать трипільцям.

Під час годинної екскурсії за 20 гривень ви дізнаєтесь, як прадавні люди готували їжу, у що одягалися та у кого вірували.

Краще поселитися в місті Борщів. Це за сто км від Тернополя і за 50 від Кам’янця-Подільського.  У райцентрі є два готелі. Двохмісний стандарт коштує 260 гривень. Тут є душ туалет, два ліжка, гаряча вода.

 

Джерело: ТеНьюз