У цьому навчальному році декілька шкіл Тернопільщини стануть експериментальними

4 Вересня 2017 16:03

Визначено 4 навчальні заклади щодо впровадження Концепції нової української школи. На базі ще 7 загальноосвітніх навчальних закладів будуть реалізовані проекти зі створення нового освітнього простору.

 Так, за словами начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Ольги Хоми, в Тернопільській області визначено 4 навчальні заклади, які беруть участь у проекті Концеації нової української школи. Це Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7, Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст. і Збаразька ЗОШ І-ІІІ ст. №1. У регіональному проекті буде брати участь Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Мета концепції – забезпечити проведення докорінної та системної реформи загальної середньої освіти. Зокрема, будуть розроблені нові стандарти змісту загальної середньої освіти, що ґрунтуватимуться на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підході до навчання.

Також у в області визначено 7 загальноосвітніх навчальних закладів, на базі яких будуть реалізовані проекти із створення нового освітнього простору. Це Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст., Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст. і Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Завдяки цьому проекту будуть ремонтувати школи і забезпечувати їх технологічно, щоб діти навчалися в якісних та належних умовах.

Джерело: Галас