Відомий американець з тернопільським корінням шукає своїх родичів в Україні (відео)

5 Вересня 2017 00:02

Фото: lucasbrunelle.com

В США Лукас Брюнель дуже відома людина, його навіть називають легендою. Багато хто вважає, що саме Лукас своїм прикладом надихнув тисячі людей у всьому світі пересісти на двоколісний транспорт. Традиційно велосипедист бере з собою в подорож особливий шолом з двома камерами. Свої подорожі  на велосипеді він розпочав у 2001 році, після того як закінчив University of Massachusetts at Amherst.

Лукас Брюнель – це всесвітньо відомій вело-відеограф, який подорожує по найвіддаленіших куточках нашої планети. Крім того він вибирає екстремальні маршрути, такі як поїздка Великою Китайський стіною, джунглями Колумбії, автострадами Мексики, вулицями Нью Йорка  або Чорнобилем.

У порівнянні із стилем їзди на велосипеді Лукаса Брюнеля, «Тур де Франс» називають просто школярством. Його манера навіть отримала офіційну назву «біганина дворового кота».

Проте не всі знають, що Лукас Брюнель має українське походження і цим дуже пишається. Не раз на змагання він виходив у жовто-блакитній формі або з українським прапором.

Прадід Лукаса – Джозеф Барабаш народився в селі Гусятин і жив там до переїзду в Америку в 1907 році. Сьогодні Гусятин це селище міського типу на Тернопільщині. Його прабабуся Ганна Барабаш мала дівоче прізвище – Тлуховска. Вона народилася в місті Тернопіль.

Сьогодні Лукас шукає своїх родичів по двох лініях з України. Просить відгукнутися всіх, хто може бути його українським родичем. Про свій пошук він розмістив інформацію на своїй фейсбук сторінці.

Сторінка в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/lucasbrunellefilms/

https://www.youtube.com/user/lucasbrunelle

Тетяна Яцечко-Блаженко

Джерело: ТеНьюз