На Тернопільщині створили Мистецьку Резиденцію на честь наймолодшого героя Набесної сотні

14 Вересня 2017 13:03

Фото з мережі інтернет

На честь наймолодшого Майданівця, який віддав життя за Україну, відкрили Мистецьку Резиденцію у Збаразькому районі.

Молитвою, творчістю та піснею у селі Травневе, що на Тернопільщині, увіковічили пам’ять наймолодшого Героя Небесної Сотні, Героя України – Назара Войтовича, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Адже 2 червня юнак міг би відзначати лише свій 21-й день народження. Однак, віддав найцінніше – власне життя, за захист свободи та незалежності та демократичне майбутнє України.

“Герої Небесної Сотні, а також ті, хто нині воює на Сході України – це правдиві Герої своєї країни. Вони, маючи незламну віру в справедливість, не ховаючись за спинами інших, без жодних вагань стали на захист нашої держави. На жаль, багато з них тепер залишаться лише доброю пам’яттю у наших серцях. Саме тому зараз, у день народження Назара Войтовича, ми зібралися, щоб помолитися за його світлу душу й пригадати, яким він був. Дуже сумно, що Україна втратила щирого патріота. Але водночас ми всі отримали розуміння того, що маємо стати іншими, будувати нову державу, щоб продовжити те, за що боролися й за що загинули наші Герої”, – зазначив губернатор Степан Барна.

Більше того, вшанування пам’яті Назара Войтовича збіглось у часі і з відкриттям першої програми Мистецької Резиденції. Саме тому Резиденцію відкрили на його честь, як наймолодшого Героя Небесної Сотні. Презентація програми відбулася у рамках щорічної урочистої події “На крилах мрій”, організованої Травневською школу. Організатори переконані, що проект, який реалізовується у сфері, яку понад усе любив юний Майданівець, є символом вшанування його пам’яті та продовження його справи.