Сади відомі подробиці життя матері, що викинула новонароджене дитя на смітник

19 Вересня 2017 19:31

30-річна жінка приховувала свою вагітність від оточуючих. На запитання про її стан відповідала, що хворіє. Розказувала про хворобу нирок, пухлину, лікування гормональними препаратами.

Коли одного дня вийшла без живота, сусіди це помітили. Адже працює жінка прибиральницею у жеку, що і обслуговує будинок, у якому ж сама живе. Тож люди її знають добре, пише “20 хвилин”“.

Нагадаємо, 31 серпня на Малашівському сміттєзвалищі працівники, що сортують сміття, знайшли тіло новонародженої дівчинки. Проведений розтин немовляти не дав можливості встановити причину смерті через гнилісні зміни. Призначили додаткову судово-медичну експертизу. Згодом поліція повідомила, що 4 вересня розшукала матір немовляти в одному із лікувальних закладів. Вона – жителька масиву “Сонячний”. Уже виховує 5-річну донечку.

Правоохоронців спершу спробувала ввести в оману, мовляв, лікує у закладі запалення яєчників. Потім, сказала, що народила хлопчика. Врешті, зізналась.

За попередніми даними, жінка народила дитину в туалеті. Обшук в квартирі тернополянки допоміг виявити докази, які підтвердили, що маля народилося саме там. Позбутись тіла немовляти допомагала її рідна матір.

Причому, жінка стверджувала, що немовля уже народилось мертвим. Чи так це – покаже експертиза. За фактом умисного вбивства матір’ю своєї новонародженої дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження згідно з статтею 117 Кримінального кодексу. Ця стаття передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Щоправда, як видно із матеріалів Єдиного державного реєстру, багато жінок, чию вину довели у суді, отримали умовне покарання.

Окрім того, КК передбачає покарання і для співучасника, якщо такий є. Той підлягає кримінальній відповідальності залежно від обставин справи за відповідною частиною (і пунктом ч. 2) ст. 115 “Умисне вбивство”. Дії підбурювача і пособника кваліфікуються, відповідно, за ч. ч. З або 4 ст. 27 “Види співучасників” і ст. 117 “”Умисне вбивство матір’ю свої новонародженої дитини”

Жінка, як вдалось нам дізнатись з власних джерел, мешкає на просп. Злуки, в одному із будинків неподалік Духовного центру.

– Сім’я як сім’я. Нічого такого не помічали за ними. Та і в кожного є якісь свої проблеми, то особливо чужими не переймаєшся,, – каже тернополянин Петро (ім’я змінене – прим. ред.). – Працювала її мама в жеку, так кажуть, потім влаштувала туди ту Польку. Мама її, здається, зараз в якомусь кафе чи ресторані. Ну, люди бачили, що вона вагітна. Але живіт в неї не дуже такий був – я чоловік, особливо в цьому не розбираюсь, ну так казали. Але вона заперечувала, що чекає дитину. А потім одного дня вийшла без живота. Зрозуміло, що то викликало питання.

Як говорять між собою мешканці, поки одна викидала тіло, інша стояла на шухері. Однак, як насправді було, сказати зараз важко. Адже почуте передається як притча та обростає суб’єктивними оцінками.

– Живуть тут Поліна, її мама, і Полінина 5 -річна дочка, – каже він. – Де батько тієї старшої – не можу сказати. Чи то на заробітки в Польщу поїхав, чи що. Нема його. Багато хто зараз говорить про той випадок, бо, ну не розуміємо такого вчинку. Віддай в “Малютку”, занеси в те віконечко, де треба подзвонити і втекти просто, а дитину заберуть (“Вікно життя” – прим. ред.).

Зараз же Поліна, за його словами, перебуває і досі у лікарні. Начебто під наглядом правоохоронців. За старшою дитиною дивиться її мати.

За словами місцевих, чимало вже почали цікавитись новиною про викинуте немовля, як побачили Поліну без живота. Інші – після випуску новин, у котрих показали матір, яка викинула тіло – люди впізнали сусідку.

– Вона всю вагітність розказувала байки, – каже тернополянка Марія (ім’я змінене – прим. ред.). Казала, що хворіє. То те, то се. Розказувала навіть, що має пухлину. Але ж видно по жінці, що вагітна. На обличчі змінена була.

Розповідаючи про Поліну, люди “прикушують язик”. Кажуть коротко – “перемелена”. Причому, такою була і до другої вагітності, яку приховувала. Бо, кажуть, багато вигадувала. На питання про батька старшої донечки, кажуть, що його як такого не було.

Привела якогось чоловіка, побув якийсь час і пішов, – кажуть люди. – Ось і залишилась дівчинка.

Про матір, що допомагала позбутись Поліні тіла немовляти, говорять схоже.

– А ви не знаєте? Все іде від кореня. Яка та, така і друга. От тепер тільки дитини шкода, що через вчинок матері буде клеймо на все життя, – кажуть в будинку.

Люди не вірять, що немовля, як розповідала Поліна, народилось мертвим. Кажуть, якби це і була правда, то тіла не вартувало б викидати.

– Була тут і поліція. Ходили вони до неї додому. Всі все знають, – кажуть мешканці. – За старшою зараз дивиться мати Поліни. Але, після того випадку, ні з ким вона не говорить.

Джерело: 20 хвилин